Normal şekilde devam etmekte olan hayat süreci içerisinde, beylikdüzü escort insanda belirgin şekilde gelişen dürtüleri normal ve doğal olarak karşılanmalıdır.  Bugüne kadar hiç cinsel temas kurmamış bir erkek ya da kadının, bir yürümeye başlayan bebek olarak düşünülmesi ve emekleme sürecinden yürüme sürecine kadar ki geçen süre içerisinde doğru davranış şeklinin yapılması gereklidir. Böylelikle kişiler yaşadığı doğru cinsel yaşam sonrasında hayata daha sıkı tutunarak içerisinde yaşadığı bir takım korkularını da yenmiş olacaktır.  Bunun yanı sıra başarılı ve her iki tarafında doymasını sağlayacak cinsel birleşimde ancak bu şekilde yaşanır. Buradaki cinsellikteki teması sağlayan vajine ile penis tam anlamı ile birbirlerini bularak iç içe gezmek üzere kodlaması yapılmıştır.

İnsanlarda doğal şekilde gelişmekte olan dürtülerden birisi ise cinsel istektir. Normal şekilde seyir eden koşulların içerisinde bir uyarıcı ile karşılaşması durumunda ortaya çıkabildiği gibi, kendiliğinden de ortaya çıktığı anlar olacaktır.  Buradaki ortaya çıkan cinsel arzu ise, karşısına hiç bir engel çıkmadığı sürece sonucunda doğru orgazma ulaşacaktır. Doğal ve sağlıklı bir cinsel yaşam kişinin  yasakları göz ardı ederek cinsel heyecana kendini bırakmasıdır.

Korku ve cinsel ilişki tamamı ile birbirlerine ters bir durumdur. Yaşanacak ani bir korku sonrasında vücut adrenalin yaşar. Bu yaşanacak adrenalin sırasında vücudun kendi içerisinde salgılayacağı salgı kişinin kendisini koruma iç güdüsü ile hareket etmesini sağlar. Böylelikle o anki cinsel isteğinde bastırılmasına neden olur. Fazla şekilde heyecan, korku gibi iç güdüsel şekilde yaşanacak olan durumlardan kendinizi mutlaka cinsel ilişki öncesinde uzaklaştırmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name *
Email *
Website